Teslimat Koşulları:

Yolcudanalin.com.tr'den sipariş etmiş olduğunuz ürünleri belirlediğimiz tarihlerde teslim etmeye gayret ediyoruz.

 

Hava durumundan kaynaklanan veya şehrin yoğun trafik zamanlarına takılan sevkiyatlarda geç teslim edebilme hakkı yolcudanalin.com.tr'ye aittir.Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

 

Manisa / Yunusemre merkezli şirketimizden ürünler doğal saklama koşullarına uygun ve soğuk ürünlerde soğuk zincir kırılmadan yolcudanalin.com.tr'nin kendi bünyesine ait personel ve araçlarla gönderilecektir.

 

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 iş günü sonunda teslimat adresinize teslim edilir. Teslimat şartları konusunda müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Teslimat yalnızca Manisa merkez ilçelerine yapılmaktadır.

 

Nakliye / Kargo Ücreti:

Tüm Türkiye için kargo ücretleri sabittir.

50 TL  altındaki alışverişlerinizde 4,99TL kargo ücreti talep edilmektedir.

50 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Teslimat Saatleri:

Yolcudanalin.com.tr siparişlerin teslimatlarını sadece Manisa Şehzadeler/Yunusemre ilçelerine aşağıdaki saatler aralığında yapmaktadır. Ödeme sayfasından size en uygun sipariş teslimat saatini seçebilirsiniz.

11:00 - 12:00

13:00 - 15:00

17:00 - 18:00

19:00 - 20:00

Sipariş Alt Limiti:

Sipariş alt limiti yoktur.